You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Kohaletoimetamine

Meie reeglid sätestavad kaupade lähetamise 24 tunni jooksul tellimuse laekumise hetkest, kuid see tingimus võib muutuda sõltuvalt kauba olemasolust laos. Kauba kättetoimetamiseks Eesti piires järgneva tööpäeva jooksul peab tellimus olema meieni jõudnud eelmisel tööpäeval enne kella 11.00. See tingimus on kehtiv ainult kauba olemasolu korral laos ning ei ole kohaldatav otse tarnijalt saadavatele kaubaartiklitele ega suuremõõdulistele või rasketele kaupadele.

a-care (DBB GRUPP OÜ) ei vastuta transpordiprobleemidega seotud viivituste eest. Tarneajad on esitatud heauskselt, kuid ei ole siduvad. Mõned mööblitellimuste tarned võivad võtta aega 6−9 nädalat, eritellimusega kaubaartiklite tarned 10−12 nädalat.


Alates 100 EUR+KM ületavate tellimuste korral on transport tasuta.

Tellimuste korral, mille puhul kogusumma jääb alla 100 EUR+KM, on transporditasu:
  • 3 EUR+KM (SmartPOST pakiautomaat)
  • 6 EUR+KM (ITELLA- või DPD kullerteenus).

Nimetatud tasud kehtivad ainult transporditeenustele Eesti Vabariigi piires ega laiene suuremõõtmelistele ja rasketele esemetele. Eritellimuste transporditasude kohta tuleb esitada päring. Eelnev päring tasub esitada järgmiste kaupade veotasude kohta: hüdraulilised toolid; kaasaskantavad, hüdraulilised ja elektrilised töölauad; suured toolid, küünetehnikute/maniküürijate töökohad, administraatorilauad ja muud suured mööbliesemed. Antud nimekiri ei ole ammendav.