You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Restylane

 

Restylane

Restylane kollektsioon koosneb kolmest hüaluroonhappepõhisest tooterühmast: Restylane täiteained, Restylane skinboosters ja Restylane nahahooldus.

Restylane täiteained on süstitavad geelid, mis on ette nähtud kortsude ja joonte täitmiseks, näokontuuride parandamiseks ning huulte täidlasemaks muutmiseks. Restylane täiteained sobivad ideaalselt konkreetsete näopiirkondade hooldamiseks, taastades volüümi, parandades näo kuju ja kontuuri ning värskendades ja parandades dehüdreeritud nahka. Restylane skinboosterid on samuti süstitavad, mis on näidustatud naha noorendamiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks. 

Kõik Restylane sarja tooted on spetsiaalselt loodud vananemisilmingute vähendamiseks ja naha seisundi parandamiseks. Samuti taastamaks näo volüümi ja naha nooruslikku välimust, andes loomuliku ja kauakestva tulemuse. Kestus sõltub hooldatavast piirkonnast, inimese elustiilist, vanusest ja nahatüübist.


Meie poolt pakutavaid täitesüste võivad osta üksnes tervishoiutöötajad või ettevõtted, kes omavad tervishoiuteenuste osutamise tegevusluba.

 
 
 
 
 
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1ml (Lidocaine)
Laos
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1.0ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Küpsele, õhukesele ja fotokahjustunud nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml20 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL LIGHT 1ml (Lidocaine)
Ei ole hetkel saadaval
RESTYLANE "SKINBOOSTER" VITAL LIGHT 1ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Noorele, õhukesele ja delikaatsele nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml12 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
RESTYLANE 1ml (Lidocaine)
Laos
Restylane® oli esimene hüaluroonhappe baasil esteetilises meditsiinis kasutatav nn filler-toode, mis pälvis USA Toidu- ja Ravimiameti heakskiidu. RESTYLANE 1.0ml (lidocaine) spetsiaalselt loodud eesmärgil korrigeerida keskmise sügavusega kortse ja volte näo piirkonnal, nt glabellar ehk kulmudevaheliste pikikortsude täitmiseks. Toodet saab kasutada naerukurdude või marionett joontele suu ala..
RESTYLANE KYSSE 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE KYSSE 1.0ml (lidocaine) kasutatakse huulte suurendamiseks ning rõhutamaks nende kontuuri. RESTYLANE KYSSE on kliiniliselt tõestatud, kauakestva ja loomuliku tulemusega. Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini.    ..
RESTYLANE LYFT (Perlane) 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE LYFT (Perlane) on tugeva tõstevõimega preparaat, millega saab vormida näokontuure põskedel ja kulmu piirkonnal, kui on vajadus rõhutada antud piirkonda. Restylane Perlane Lidocaine on alternatiiviks, mis teeb hoolduse kliendile mugavamaks. Näidustused: Sügavad kortsud ja voldid, vähene või mõõdukas näo piirjoonte kujundamine. Süstimise piirkond: Dermise sügavkihti 1 x 1ml20 mg/ml ..
RESTYLANE VOLYME 1.0ml (lidocaine)
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Restylane Volyme abil saab taastada kaotatud näovolüümiLisades täiteainet näokontuuridele, mis on kaotanud oma volüümi, näit. põsed ja lõug, muutub väljanägemine nooruslikumaks.Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini...