You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Restylane

 Restylane® on lihtne ja arukas moodus anda nahale tagasi nooruslik ja sile välimus. Restylane® põhineb hüaluroonhappegeelil, mis on väga sarnane nahaomasele hüaluroonhappele. Tulemus on kauakestev, kuid mitte jääv. 

Restylane'i tooted võimaldavad teostada optimaalseid ja ohutuid esteetilisi protseduure, mis tagavad pikemas perspektiivis rahuloleva püsiklientuuri.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1ml (Lidocaine)
Laos
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1.0ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Küpsele, õhukesele ja fotokahjustunud nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml20 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL LIGHT 1ml (Lidocaine)
Laos
RESTYLANE "SKINBOOSTER" VITAL LIGHT 1ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Noorele, õhukesele ja delikaatsele nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml12 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
RESTYLANE 1ml (Lidocaine)
Laos
Restylane® oli esimene hüaluroonhappe baasil esteetilises meditsiinis kasutatav nn filler-toode, mis pälvis USA Toidu- ja Ravimiameti heakskiidu. RESTYLANE 1.0ml (lidocaine) spetsiaalselt loodud eesmärgil korrigeerida keskmise sügavusega kortse ja volte näo piirkonnal, nt glabellar ehk kulmudevaheliste pikikortsude täitmiseks. Toodet saab kasutada naerukurdude või marionett joontele..
RESTYLANE KYSSE 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE KYSSE 1.0ml (lidocaine) kasutatakse huulte suurendamiseks ning rõhutamaks nende kontuuri. RESTYLANE KYSSE on kliiniliselt tõestatud, kauakestva ja loomuliku tulemusega. Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini.    ..
RESTYLANE LYFT (Perlane) 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE LYFT (Perlane) on tugeva tõstevõimega preparaat, millega saab vormida näokontuure põskedel ja kulmu piirkonnal, kui on vajadus rõhutada antud piirkonda. Restylane Perlane Lidocaine on alternatiiviks, mis teeb hoolduse kliendile mugavamaks. Näidustused: Sügavad kortsud ja voldid, vähene või mõõdukas näo piirjoonte kujundamine. Süstimise piirkond: Dermise sügavkihti 1 ..
RESTYLANE VOLYME 1.0ml (lidocaine)
Laos
Restylane Volyme abil saab taastada kaotatud näovolüümiLisades täiteainet näokontuuridele, mis on kaotanud oma volüümi, näit. põsed ja lõug, muutub väljanägemine nooruslikumaks.Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini...