You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
 • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

B.Braun

B. Braun Medical OÜ on tervishoiuvaldkonnas juhtiva rahvusvahelise pereettevõtte B. Braun Melsungen AG esindus Eestis.

1995. aastal asutatud B. Braun Medical OÜ tegeleb registreeritud ravimite, haiglatarvikute, kirurgiliste instrumentide ja meditsiinitehnika impordi, müügi ning turundusega. Samuti  hooldame meditsiiniseadmeid,  teostame garantiiremonti ja korraldame erinevaid koolitusi.

B. Brauni tegevuse aluseks on pidev tootearendus ja  oskusteabe jagamine ning vahetamine.  See võimaldab ettevõttel luua uusi tooteid, mis aitavad parandada ravivõimalusi ja -kvaliteeti ning suurendada patsientide ja personali ohutust.

Selliselt teostub meie filosoofia „Sharing Expertise“ iga päev.

 

B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml        B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml
Laos
Kaheosaline (silinder+kolb) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Kaheosaline ilma nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Injekt® Solo Luer 2 ml.Materjal: polüpropüleen/polüetüleen. Roheline kolb jälgimise hõlbustamiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele.Minimaalne jääkmaht.Vastab standardil..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml        B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml
Laos
Kaheosaline (silinder+kolb) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Kaheosaline ilma nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Injekt® Solo Luer 5 ml.Materjal: polüpropüleen/polüetüleen. Roheline kolb jälgimise hõlbustamiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele.Minimaalne jääkmaht.Vastab standardil..
B.BRAUN. NaCl 0,9% 500ml
Laos
Loputuslahus 500 ml Kirjeldus Steriilne ja pürogeenivaba Kasutatavad pakendid ja mahud on järgmised: Ecolav®-i PE-pudel 30, 100, 250, 500 ja 1000 ml.  Eelised Ecolav® – lihtne käsitseda ja aegasäästev. Pakendi pehme materjal ja piserdav otsik võimaldavad täpset surveloputust kohe pärast ärakeeratava korgi avamist. Enam ei ole vaja tülikalt ja aeganõudvalt loputusl..
B.BRAUN. NaCl 0,9% 100ml
Laos
Loputuslahus 100 ml Kirjeldus Steriilne ja pürogeenivaba Kasutatavad pakendid ja mahud on järgmised: Ecolav®-i PE-pudel 30, 100, 250, 500 ja 1000 ml.  Eelised Ecolav® – lihtne käsitseda ja aegasäästev. Pakendi pehme materjal ja piserdav otsik võimaldavad täpset surveloputust kohe pärast ärakeeratava korgi avamist. Enam ei ole vaja tülikalt ja aeganõudvalt loputusl..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml        B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml
Laos
Omnifix® Solo Kolmeosaline (silinder+kolb+tihend) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.  KirjeldusKolmeosaline nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks. Omnifix® Solo Luer-lock 10 mlMaterjal: polüpropüleen/polüisopreen.Kolvitihend aeglaseks sujuvaks aspireerimiseks ja süstimiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Graduee..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml        B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml
Laos
Omnifix® Solo  Kolmeosaline (silinder+kolb+tihend) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.  Kirjeldus Omnifix® Solo Luer-lock 5 ml. Materjal: polüpropüleen/polüisopreen. Kolvitihend aeglaseks sujuvaks aspireerimiseks ja süstimiseks. Väga läbipaistev silinder.  Kontrastne must gradueering.  Pikendatud skaala. Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele..
B.BRAUN. STERIC. Needle 18G*40mm         B.BRAUN. STERIC. Needle 18G*40mm
Laos
B.BRAUN. Sterican® hypodermic needles 18Gx1½" 1,20x40mm Süstlanõelad, ühekordseks kasutamiseks.Õhukese seinaga nõelad. Vastavad standarditele ISO 7864 ja DIN 13097.Valmistatud roostevabast kroomnikkelterasest.Sile silikoonkattega kaetud pind.Minimaalne punktsioonitrauma. Läbipaistev Luer-lock ühendusega plastkorpus.Värvikoodiga ISO 6009 standardile vastav korpus on polüpropüleenist.Müüg..
B.BRAUN. STERIC. Needle 23G*30mm         B.BRAUN. STERIC. Needle 23G*30mm
Laos
B.BRAUN. Sterican® hypodermic needles 23Gx1½" 0,60x30mm Ühekordselt kasutatavad hüpodermilised nõelad Kooskõlas ISO 7864 ja DIN 13097-ga Õhukese seinaga nõelad Valmistatud roostevabast kroomnikkelterasest Äärmiselt sile õhukese silikoonkattega pind. 3-tahulise pika või lühikese teritusega Minimaalne valu punkteerimisel Läbipaistev Luer Lock-tüüpi plastist alus Valmistatud polüpropül..