You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

B.Braun

B. Braun Medical OÜ on tervishoiuvaldkonnas juhtiva rahvusvahelise pereettevõtte B. Braun Melsungen AG esindus Eestis.

1995. aastal asutatud B. Braun Medical OÜ tegeleb registreeritud ravimite, haiglatarvikute, kirurgiliste instrumentide ja meditsiinitehnika impordi, müügi ning turundusega. Samuti  hooldame meditsiiniseadmeid,  teostame garantiiremonti ja korraldame erinevaid koolitusi.

B. Brauni tegevuse aluseks on pidev tootearendus ja  oskusteabe jagamine ning vahetamine.  See võimaldab ettevõttel luua uusi tooteid, mis aitavad parandada ravivõimalusi ja -kvaliteeti ning suurendada patsientide ja personali ohutust.

Selliselt teostub meie filosoofia „Sharing Expertise“ iga päev.

 

B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml
Laos
Kirjeldus Saadaval suurused: 2mlValmistatud polüpropüleenist/polüetüleenistRoheline kolbVäga läbipaistev silinderSuure kontrastiga must gradueeringPidev märgistusIdeaalne loetavusOhutu kolvitõkestiSilikoonõlivabaLateksivabaVastab ISO 7886-1-leMüügipakend: 100 süstlaga karp..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml
Laos
Kirjeldus Saadaval suurused: 5mlValmistatud polüpropüleenist/polüetüleenistRoheline kolbVäga läbipaistev silinderSuure kontrastiga must gradueeringPidev märgistusIdeaalne loetavusOhutu kolvitõkestiSilikoonõlivabaLateksivabaVastab ISO 7886-1-leMüügipakend: 100 süstlaga karp..
B.BRAUN. NaCl 0,9%  500ml
Laos
Loputuslahus 500 ml Kirjeldus Steriilne ja pürogeenivaba Kasutatavad pakendid ja mahud on järgmised: Ecolav®-i PE-pudel 30, 100, 250, 500 ja 1000 ml.  Eelised Ecolav® – lihtne käsitseda ja aegasäästev. Pakendi pehme materjal ja piserdav otsik võimaldavad täpset surveloputust kohe pärast ärakeeratava korgi avamist. Enam ei ole vaja tülikalt ja aeganõ..
B.BRAUN. NaCl 0,9% 100ml
Laos
Loputuslahus 100 ml Kirjeldus Steriilne ja pürogeenivaba Kasutatavad pakendid ja mahud on järgmised: Ecolav®-i PE-pudel 30, 100, 250, 500 ja 1000 ml.  Eelised Ecolav® – lihtne käsitseda ja aegasäästev. Pakendi pehme materjal ja piserdav otsik võimaldavad täpset surveloputust kohe pärast ärakeeratava korgi avamist. Enam ei ole vaja tülikalt ja aeganõ..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml
Laos
Omnifix® Solo 3-osaline ühekordseks kasutamiseks mõeldud süstal Kirjeldus Saadaval suurus: 10mlValmistatud polüpropüleenistVäga läbipaistev silinderSuure kontrastiga must gradueeringPidev märgistusIdeaalne loetavusOhutu kolvitõkestiKahekordse tihendusrõngaga kolvipea aeglaseks aspiratsiooniks ja süstimiseks Naturaalne, lateksivaba, valmistatud sünteetilisest mat..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml
Laos
Omnifix® Solo 3-osaline ühekordseks kasutamiseks mõeldud süstal Kirjeldus Saadaval suurus: 5mlValmistatud polüpropüleenistVäga läbipaistev silinderSuure kontrastiga must gradueeringPidev märgistusIdeaalne loetavusOhutu kolvitõkestiKahekordse tihendusrõngaga kolvipea aeglaseks aspiratsiooniks ja süstimiseks Naturaalne, lateksivaba, valmistatud sünteetilisest mate..
B.BRAUN. STERIC. Needle 18G*40mm
Laos
B.BRAUN. Sterican® hypodermic needles 18Gx1½" 1,20x40mm Ühekordselt kasutatavad hüpodermilised nõelad flebotoomiaks/verevõtmiseks Kirjeldus: Kooskõlas ISO 7864 ja DIN 13097-ga Õhukese seinaga nõelad Valmistatud roostevabast kroomnikkelterasest Äärmiselt sile õhukese silikoonkattega pind; 3-tahulise pika või lühikese teritusega Minimaalne valu punkteerimisel Läbipaiste..
B.BRAUN. STERIC. Needle 23G*30mm
Laos
B.BRAUN. Sterican® hypodermic needles 23Gx1½" 0,60x30mm Ühekordselt kasutatavad hüpodermilised nõelad Kirjeldus: Kooskõlas ISO 7864 ja DIN 13097-ga Õhukese seinaga nõelad Valmistatud roostevabast kroomnikkelterasest Äärmiselt sile õhukese silikoonkattega pind. 3-tahulise pika või lühikese teritusega Minimaalne valu punkteerimisel Läbipaistev Luer Lock-tüüpi plastist alus ..