You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Saypha


Saypha

Saypha täiteaineid saab kasutada kogu näopiirkonnal. Ideaalne toode huultele volüümi lisamiseks, peente kortsude  ja armide silumiseks ning sügavamate kortsude täitmiseks. Tootel on pikaajaline püsivus, kuid see pole permanentne. Saypha täiteained on monofaasilised, komplekssed ja viskoelastsed. Selle tulemusena annavad täited ideaalselt sileda ja eriti elastse tulemuse. Toodetel on loomulik ja pikaajaline mõju, mis püsib 6-12 kuud.

Saypha tooted loodi revolutsionaalselt patenteeritud S.M.A.R.T tehnoloogiaga (kõrgeim monofaasiline ja retikulatsioonitehnoloogia). S.M.A.R.T sünteesi aluseks on ainult puhtad ja looduslikud biofermenteeruva päritoluga hüaluroonhapped. Antud protsessi kasutatakse BDDE (butanediolglütseriidrit) retikulandina, et luua väga tihe HA-ahel ja eriti selge geel, mis koosneb väga pikkadest, tugevatest ja stabiilsetest hüaluroonhappeketidest.

Meie poolt pakutavaid täitesüste võivad osta üksnes tervishoiutöötajad või ettevõtted, kes omavad tervishoiuteenuste osutamise tegevusluba.

SAYPHA FILLER 1ml
Laos
SAYPHA® FILLER on on steriilne, biolagunev, viskoelastne, täiesti selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline, homogeenitud ja monofaasiline geel. SAYPHA® FILLER on näidustatud mõõdukate kuni sügavate, sealjuures ka suuümbruse kortsude korrigeerimiseks, samuti huule kontuuri ja volüümi lisamiseks . Preparaati saab kasutada näo kõigis piirkondades, välja arvatud silmade ümbruses. SAYPHA® FILLER-it s..
SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml
Laos
SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml on on steriilne, biolagunev, viskoelastne, täiesti selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline, homogeenitud ja monofaasiline geel.SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml on näidustatud mõõdukate kuni sügavate, sealjuures ka suuümbruse kortsude korrigeerimiseks, samuti huule kontuuri ja volüümi lisamiseks . Preparaati saab kasutada näo kõigis piirkondades, välja arvatud sil..
SAYPHA RICH 1ml
Laos
SAYPHA® RICH on steriilne, viskoelastne, selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline ja biolagunev geel. Geel ei ole ristseotud, kuid stabiliseeritud glütserooliga, mis annab nahale pikaajalise hüdradatsiooni. SAYPHA® RICH sisaldab kõrge kontsentratsiooniga hüaluroonhapet ja on väga suure molekulmassiga (3 miljonit daltonit), mis tagavad noorendavate tulemuste kestvuse. Hüaluroonhappe ja glütserool..
SAYPHA VOLUME 1ml
Laos
SAYPHA® VOLUME on monofaasiline, steriilne, biolagunev, viskoelastne, selge, istooniline, ristseotud ja homogeenitud geel. SAYPHA® VOLUME on näidustatud sügavate kortsude ja voltide korrigeerimiseks, samuti näokontuuride ja volüümi taastamiseks. SAYPHA® VOLUME süstitakse nõelaga 27G, et minimaalselt traumeerida nahka. SAYPHA VOLUME soovitatakse süstida dermise süvakihti...
SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml
Laos
SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml on monofaasiline, steriilne, biolagunev, viskoelastne, selge, istooniline, ristseotud ja homogeenitud geel. SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml on näidustatud sügavate kortsude ja voltide korrigeerimiseks, samuti näokontuuride ja volüümi taastamiseks. SAYPHA® VOLUME süstitakse nõelaga 27G, et minimaalselt traumeerida nahka. SAYPHA VOLUME soovitatakse süstida dermise ..
SAYPHA VOLUME PLUS Lidocaine 1ml
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Saypha Volume Plus abil saab taastada kaotatud näovolüümi Lisades täiteainet näokontuuridele, mis on kaotanud oma volüümi, näit. põsed ja lõug, muutub väljanägemine nooruslikumaks. Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini...