You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Kõrvaaugustamine


Kõrvaaukude tegemine on esteetiline protseduur, seega on oluline, et seda teostatakse õigesti.

Estelle kõrvaaukude tegemise meetod on väljatöötatud meditsiinilistel alustel kasutades kaasaegset tehnoloogiat ja ohutuid materjale.

Estelle kõrvarõngad on pakendatud steriilsetesse konteineritesse. Kõrvarõngaste paigaldamiseks kasutatav instrument, mis meenutab väikest püstolit, ei ole kontaktis kliendi nahaga ning seega on välistatud nakkuste oht. Uuendatud augustamise süsteem tekitab vähem traumat hoolduspiikkonnale ja paranemine on kiirem.

Estelle kõrvaaukude tegemise süsteem omab ISO 9002 sertifikaati ja saanud heakskiidu tervishoiuametilt. Kõrvarõngad on steriilsed ja täiesti niklivabad ja vastavad EU direktiividele 94/27/E.E.C.

Pakume kirurgilisest terasest kõrvarõngaid, mida on ülekullatud ja poleeritud kujul.

24-karaadise kullaga ülekullatud kirurgiline teras ei sisalda niklit ja on seega väga sobilik inimestele, kellel nikkel tekitab allergiat.

Kõrvarõngaid on kahes suuruses, erinevate kujundite ja värviliste kivikestega.

.

ESTELLE. A5 Display Board
Laos
1 unit, Printed Display Card (High Gloss)For use with the Estelle System II Ear Piercing System...
ESTELLE. Ear Care Solution 25ml ESTELLE. Ear Care Solution 25ml
Laos
ESTELLE. Hoolduslahus 25ml Pese käed. Puhastamiseks tee vatitikk lahusega kokku, liigutage kõrvarõngaid edasi-tagasi. Kõrvarõngaaukude ümbrust puhastada 2 korda päevas. Kui tekib punetus või valulikkus, konsulteerige arstiga. Sisaldab: 0,1% Bensalkooniumkloriid, 99,9% puhastatud vesi..
ESTELLE. Gold Plated Claw Set Regular (RG602) Amethyst 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Ametüst Regular 4.0mm..
ESTELLE. Gold Plated Claw Set Regular (RG603) Aquamarine 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Akvamariin Regular 4.0mm..
ESTELLE. Gold Plated Mini Bezel Set (MG104) Crystal 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud  Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Kristall Mini 2.8 mm..
ESTELLE. Gold Plated Mini Bezel Set (RG103) Aquamarine 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Akvamariin Mini 2.8mm..
ESTELLE. Gold Plated Mini Plain (MG100) Domed Head 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Kõrvarõnga kivi - Domed head Mini 2.8 mm..
ESTELLE. Gold Plated Mini Plain (RG100) Domed Head 1 pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Kõrvarõnga kivi - Domed head Regular 4.0 mm..
ESTELLE. Gold Plated Regular (RG109) Sapphire 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Safiir Regular 4.0mm..
ESTELLE. Gold Plated Regular (RG110) Light Rose 1pc
Laos
ESTELLE´i kassett kõrva augustamise süsteem on ISO 9002 sertifitseeritud ning heaks kiidetud tervishoiuameti poolt. Kõrvarõngad on steriliseeritud ja toodetud niklivabast terasest, mis on kooskõlastatud EL direktiiviga 94/27/EEC. 24k ülekullatud Swarovski elementidega Kõrvarõnga kivi - Heleroosa Regular 4.0mm..