You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

CLINICCARE. X3M EGF GLOW Essence Moisturizer 50ml CLINICCARE. X3M EGF GLOW Essence Moisturizer 50ml
Laos
X3M EGF Glow Essence Moisturizer niisutaja, mis värskendab pigmenteerunud naha jumet Mulberry kooreekstrakti ja Arbutini sisaldusega essents, mis kontrollib liigset melaniini tootmist, et vähendada vananemismärke ja hüperpigmentatsiooni.  Lisaks sisaldab hüaluroonhapet, mis annab sügava hüdratsiooni, värskendab ja kaitseb nahka, andes püsiva värske jume. Parimate tulemuste saavutamiseks kas..
CLINICCARE. X3M EGF PURE Essence Moisturizer 50ml CLINICCARE. X3M EGF PURE Essence Moisturizer 50ml
Laos
Cliniccare X3M EGF Pure Essence Moisturizer, mis niisutab ja rahustab põletikulist nahka Essents`i koostises on rohelise tee ja Polygonum Cuspidatum Root ekstarkt - antioksüdandid, mis leevendavad probleemse naha kahjustusi ja vigastusi ning rahustavad ja tugevdavad naha vastupanuvõimet. Sobib põletikulisele, ärritunud ja tundlikule nahale. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutada essentsi homm..
CLINICCARE. X3M EGF REFRESH Essence Moisturizer 50ml   CLINICCARE. X3M EGF REFRESH Essence Moisturizer 50ml
Laos
CLINICCARE X3M EGF Refresh Essence Moisturizer vananeva naha elustaja Seerum sisaldab kõrge kontsentratsiooniga madala molekulmassiga hüaluroonhapet, pakkudes pikaajalist intensiivset naha hüdratsiooni, tagades koheselt ühtlasema jume ja värskuse. Taimsed ekstraktid aitavad alandada oksüdatiivset stressi, stimuleerides naharakkude ja  kollageeni tootmist. Parimate tulemuste saavutamiseks ka..