You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Carboxytherapy


Nahka noorendav & elustav – vananemisvastane & pinguldav CLINICCARE hooldus, mis sobib igale nahatüübile. 

Karboksüteraapia annab suurepäraseid tulemusi erinevate naha näidustuste puhul. Hoolduse käigus toimub kollageeni ja elastiini tootmise stimuleerimine, mille tulemusena nahk pinguldub. Ühtlustab ja värskendab nahajumet ning vähendab silmaümbruspiirkonna tumendusi.


CLINICCARE. CARBOXYTHERAPY ACTIVATOR FACE MASK 20 pcs CLINICCARE. CARBOXYTHERAPY ACTIVATOR FACE MASK 20 pcs
Laos
CLINICCARE karboksüteraapia on mitteinvasiivne noorendav nahahooldus, mis annab suurepäraseid tulemusi erinevate naha näidustuste puhul. Naha stimuleerimine toimub spetsiaalse geeli ja aktiveeriva maski koostöö toimel.Hooldus ühtlustab nahajumet, vähendab silmaümbruspiirkonna tumendusi, silendab aknearme ja peeneid jooni. Karboksüteraapiat võib kombineerida teiste kosmeetiliste protseduuridega.Akt..
CLINICCARE. NON-INVASIVE CARBOXYTHERAPY GEL 500ml
Laos
CLINICCARE karboksüteraapia on mitteinvasiivne noorendav nahahooldus, mis annab suurepäraseid tulemusi erinevate naha näidustuste puhul. Naha stimuleerimine toimub spetsiaalse geeli ja aktiveeriva maski koostöö toimel.Hooldus ühtlustab nahajumet, vähendab silmaümbruspiirkonna tumendusi, silendab aknearme ja peeneid jooni. Karboksüteraapiat võib kombineerida teiste kosmeetiliste protseduuridega.Gee..