You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml
Laos
E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml on E.P.T.Q. sarja kõige paksema konsistentsiga täiteainete. Preparaati kasutatakse eriti sügavate kortsude täitmiseks. Täiteaine sobib ideaalselt põsesarnade ja lõuajoone kontuuride kujundamiseks. E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml preparaat on biolagunev, mis sisaldab mitteloomse päritoluga, kõrge puhtusastmega, ristsidemetega h..
JUVEDERM ULTRA 4 Lidocaine 2x1ml
Laos
JUVEDERM ULTRA 4 Lidocaine 2x1ml on tugeva tõstevõimega preparaat, millega saab vormida näokontuure põskedel ja kulmu piirkonnal, kui on vajadus rõhutada antud piirkonda. Näidustused: Sügavad kortsud ja voldid, vähene või mõõdukas näo piirjoonte kujundamine. Süstimise piirkond: Dermise sügavkihti2 x 1ml24 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin2 x 27G nõel..
RESTYLANE LYFT (Perlane) 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE LYFT (Perlane) on tugeva tõstevõimega preparaat, millega saab vormida näokontuure põskedel ja kulmu piirkonnal, kui on vajadus rõhutada antud piirkonda. Restylane Perlane Lidocaine on alternatiiviks, mis teeb hoolduse kliendile mugavamaks. Näidustused: Sügavad kortsud ja voldid, vähene või mõõdukas näo piirjoonte kujundamine. Süstimise piirkond: Dermise sügavkihti 1 x 1ml20 mg/ml ..
RESTYLANE VOLYME 1.0ml (lidocaine)
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Restylane Volyme abil saab taastada kaotatud näovolüümiLisades täiteainet näokontuuridele, mis on kaotanud oma volüümi, näit. põsed ja lõug, muutub väljanägemine nooruslikumaks.Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini...
SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml
Laos
SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml on monofaasiline, steriilne, biolagunev, viskoelastne, selge, istooniline, ristseotud ja homogeenitud geel. SAYPHA VOLUME Lidocaine 1ml on näidustatud sügavate kortsude ja voltide korrigeerimiseks, samuti näokontuuride ja volüümi taastamiseks. SAYPHA® VOLUME süstitakse nõelaga 27G, et minimaalselt traumeerida nahka. SAYPHA VOLUME soovitatakse süstida dermise ..
SAYPHA VOLUME PLUS Lidocaine 1ml
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Saypha Volume Plus abil saab taastada kaotatud näovolüümi Lisades täiteainet näokontuuridele, mis on kaotanud oma volüümi, näit. põsed ja lõug, muutub väljanägemine nooruslikumaks. Toode sisaldab lokaalnesteetikumi lidokaiini...