You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

PROFHILO


Profhilo® H+L on stabiliseeritud hüaluroonhappel baseeruv täiteaine, mis ei ole ainult joonte ja kortsude täitmiseks vaid ka näo kontuuride modelleerimiseks ja volüümi taastamiseks. Profhilo® H + L sobib lõtvunud põsesarnade ja näo keskosa tõstmiseks. Samuti taastab naha elastsust ning parandab kudede kvaliteeti märkimisväärselt olles suurepärane täiteaine, mis sobib kombineerimiseks teiste esteetiliste ravihoolduste ja täiteainetega. 


Tulemuse kestvus on individuaalne, mis sõltub nahatüübist, vanusest ja elustiilist. Üldiselt kestab tulemus 6 kuni 9 kuud ja isegi kuni ühe aasta.


Meie poolt pakutavaid täitesüste võivad osta üksnes tervishoiutöötajad või ettevõtted, kes omavad tervishoiuteenuste osutamise tegevusluba.

PROFHILO H+L 2ml
Laos
PROFHILO H+L on stabiliseeritud hüaluroonhappe (HA) baasil toode, mille eesmärk ei ole ainult täita joonekesi ja kortse vaid ka lõtvunud ja korrigeerimist vajavaid näopiirkondi. PROFHILO H + L sobib lõtvunud põsesarnade ja näo keskosa tõstmiseks.PROFHILO H + L taastab naha elastsust. Profhilo® H + L parandab kudede kvaliteeti märkimisväärselt ning on suurepärane täite..