You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Institute BCN

Institute BCN on spetsialiseerunud meditsiinilis – esteetiliste toodete väljatöötamisele ning tootmisele. 

Institute BCN eesmärgiks on pakkuda aktiivselt toimivaid mesoteraapiapreparaate keha- ja näohooldusteks.
 
Lai valik mitmekülgsetest aktiivainetest koosnevad preparaadid on spetsiaalselt suunatud vananemisvastasteks näohooldusteks ning kehale, mis on salendava, nahka pinguldava ning tselluliidi vastase toimega.
 

Institute BCN eesmärk on pidev areng, millega seonduvalt töötatakse pidevalt uuringute ning uute tehnoloogiate väljatöötamisega.

INSTITUTE BCN. Argireline 2ml INSTITUTE BCN. Argireline 2ml
Laos
Argireline Anti-Wrinkle Solution ühendab endas kahte toimeainet, et saavutada kerge mittetoksiline Botox toime, pärssimaks lihaste kontraktsioone, mis vähendavad või ennetavad miimiliste kortsude teket. Argirelini sisaldusega vananemisvastasel lahusel on tõestatud toime vähendada juba olemasolevaid kortse näol ning ennetada uute joonte tekkimist, mis on tingitud pidevast miimikast. Argirelini va..
INSTITUTE BCN. Artichoke Extract 2% 5ml INSTITUTE BCN. Artichoke Extract 2% 5ml
Laos
Harilik artišokk, ladinakeelse nimetusega Cynara scolymus, on rahvameditsiinis juba sajandeid kasutusel maksa- ja sapipõie spetsiifilise ravimina. Artišokki on tarvitatud maksa puhastamiseks ja sinna ladestunud rasva väljutamiseks ning loodusliku kolesterooli alandava vahendina. Artišokk sisaldab tsünariini, millel on avastatud põletikumediaatorite tegevusest tingitud oksüdatiivse stressi vastase..
INSTITUTE BCN. Asian Centella 10x2ml
Laos
Aasia vesinaba (Centella asiatica), hariliku põisadru (Fucus vesiculosus) ja luuderohu ekstraktid. Aasia vesinaba aitab tugevdada kapillaare ja teisi veresooni ning soodustab vereringet. Peatab rasvarakke tselluliiti vangistavate kiudude moodustumise ja tõstab sidekoe elastsust. Aasia vesinaba (esineb sageli nimekujul gotu kola) soodustab fibroblaste ergutades kollageenisünteesi, mis tugevdab vere..
INSTITUTE BCN. DMAE 3% 5ml
Laos
DMAE-d (dimetüülaminoetanool) ehk Norcholine'i hakati välispidiselt kasutama tänu selle n-ö tõstvale ehk lifting-toimele. Tegemist on meie kehas loomulikult olemasoleva ühendiga. DMAE on atsetüülkoliini prekursor, neuromediaator, mis mängib naha talitluses olulist osa. Keratinotsüütidel, fibroblastidel, müofibroblastidel, higinäärme- ja endoteelrakkudel on kõigil membraaniretseptorid, mis reageer..
INSTITUTE BCN. Glycolic Acid 1% 2ml
Laos
Glükoolhape on üks enim kasutatud alfahüdroksühappeid (AHA-d). Alfahüdroksühapped on rühm teatud puuviljadest ja muudest taimedest saadavaid looduslikke happeid. Glükoolhape vähendab naha sarvkihi kaitsebarjääri, soodustades paiksete toimeainete tungimist nahasse ning stimuleerides uute naharakkude ja kollageeni moodustumist. Ka on glükoolhappel kooriv toime: nahale kantuna reageerib glükoolhape ..
INSTITUTE BCN. Hyaluronic Acid 2% 3ml
Laos
Hüaluroonhape on glükoosaminoglükaan, mida leidub laialdaselt side-, epiteel- ja närvikudedes. Vastsündinu kehas leidub hüaluroonhapet ohtralt, kuid aja jooksul selle tase kehas järk-järgult langeb. Selline hüaluroonhappe taseme langus on vananemisprotsessi oluline osa. Hüaluroonhape on geelitaoline substants, mis täidab kollageeni- ja elastiinikiudude vahelisi tühimikke. Hüaluroonhappe ülesanne..
INSTITUTE BCN. Hyaluronic Acid 3.5% 5ml
Ei ole hetkel saadaval
Hüaluroonhape on glükoosaminoglükaan, mida leidub laialdaselt side-, epiteel- ja närvikudedes. Vastsündinu kehas leidub hüaluroonhapet ohtralt, kuid aja jooksul selle tase kehas järk-järgult langeb. Selline hüaluroonhappe taseme langus on vananemisprotsessi oluline osa. Hüaluroonhape on geelitaoline substants, mis täidab kollageeni- ja elastiinikiudude vahelisi tühimikke. Hüaluroonhappe ülesanne..
INSTITUTE BCN. HYALURONIDASE 1500 UI
Laos
Hyaluronidase is a protean enzyme especially effective in treating the fibrosis associated to cellulite. This active ingredient prevents the hyperpolymerization of glycosaminoglycans responsible for water retention, acting directly to remove the retained liquid and reduce the adipocytes volume. Hyaluronidase is particularly suitable for treating cellulite because it is an active ingredient that a..
INSTITUTE BCN. L-Carnitine 20% 5ml
Laos
L-karnitiin on kehaomane aine, oluline kaastegur rasvade ainevahetuses. L-karnitiin liitub rasvhapete atsüülrühmade pikkade ahelatega ja kannab need mitokondriaalse maatriksini (membraani läbiv transport), nii et neid saab lõhustada beeta-oksüdatsiooni abil atsetaadiks, et saada sidrunhappe tsükli kaudu kasutuskõlblikku energiat. L-karnitiin suudab eemaldada atsüülrühmade jäägid ning tal on anti..
INSTITUTE BCN. Organic Silica 0.5% + DMAE 3% 5ml
Laos
Orgaaniline räni & DMAE taastava ja pinguldava toimega lahus Ühendab endas üheagselt nii näole pinguldavat kui ka vananemisvastast elustavat toimet. Orgaaniline räni & DMAE toimivad koheselt - parandadavad naha jumet ja siluvad kortse ning kaitsevad vabade radikaalide eest. Lahusel on efektiivne toime näole kui ka lõtvunud nahale käevartel, kõhul, jalgadel ja istmikul...