You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Stylage

Prantsuse firma Vivacy Laboratories poolt toodetud Stylage® on esimene hüaluroonhappel põhinev täitesüst koos lokaalse anesteetikumi, lidokaiiniga ja antioksüdandi mannitooliga. Antud koostisosade kombinatsioon toimib taastavalt ning kaitseb nahka vananemist kiirendavate vabade radikaalide kahjustuste eest ja annavad preparaadile püsivuse.

Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamisest (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L, XL); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips) ning põsesarnade ja lõua modelleerimiseks (Stylage XXL). Naha elastsuse suurendamise eesmärgil töötati välja Stylage Hydro, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse.

STYLAGE BI-SOFT SPECIAL LIPS (Lidocaine) 1ml
Laos
Stylage Bi-Soft Special Lips Lidocaine on spetsiaalne toode huulte suurendamiseks ja huule kontuuri korrigeerimiseks. Stylage Bi-Soft Special Lips Lidocaine-i abil saab korrigeerida ebasümeetriat ülemisel või alumisel huulel samas vähendades perioraaljoont või suitsetaja jooni ning taastades huulte hüdratatsiooni. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamak..
STYLAGE L (Lidocaine) 2x1ml
Laos
Stylage® L Lidocaine preparaat on sügavate kortsude täitmiseks, mida süstitakse süvadermisesse. Stylage® L Lidocaine kasutatakse sügavate nasolabiaalide täitmiseks, näo kuju kontuurimiseks, põskedele ja lõuale volüümi lisamiseks. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamaks. Pakendi sisu: 2 x 1ml süstalt 4 x 27G 1/2" nõelad 24 mg/g Cross-linked HH 0,3% lid..
STYLAGE L 2x1ml
New
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Stylage® L preparaat on sügavate kortsude täitmiseks, mida süstitakse süvadermisesse. Stylage® L kasutatakse sügavate nasolabiaalide täitmiseks, näo kuju kontuurimiseks, põskedele ja lõuale volüümi lisamiseks.  Pakendi sisu: 2 x 1ml süstalt 4 x 27G 1/2" nõelad 24 mg/g Cross-linked HH Stylage® L näidustused: Sügavate kortude täitmine Kui kaua tulemus püsib? ..
STYLAGE M (Lidocaine) 2x1ml
Laos
Stylage® M Lidocaine preparaat on keskmiste ja sügavate kortsude täitmiseks. Stylage® M Lidocaine on mõõdukate nasolabiaal -ja suuümbruse kortsude ja kurdude silumiseks. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamaks. Pakendi sisu: 2 x 1ml süstal 2 x 30G 1/2" nõelad 20 mg/g Cross-linked HH 0,3% lidokaiin  Stylage® M Lidocaine näidustused: Keskmiste ja s..
STYLAGE M 2x1ml
New
Laos
Stylage® M preparaat on keskmiste ja sügavate kortsude täitmiseks. Stylage® M on mõõdukate nasolabiaal -ja suuümbruse kortsude ja kurdude silumiseks.  Pakendi sisu: 2 x 1ml süstal 4 x 30G 1/2" nõelad 20 mg/g Cross-linked HH  Stylage® M näidustused: Keskmiste ja sügavate kortsude täitmine Kui kaua tulemus püsib? Tulemus püsib kuni 12 kuud. Kestvus sõltub i..
STYLAGE BI-SOFT HYDRO 1ml STYLAGE BI-SOFT HYDRO 1ml
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Stylage® Bi-Soft Hydro on spetsiaalselt loodud optimaalse nahahüdratsiooni taseme taastamiseks ja selle elastsuse parandamiseks.Stylage® Bi-Soft Hydro on näo, kaela ja dekoltee piirkonna taaselustamiseks ja käte noorendamiseks. Stylage® Bi-Soft Hydro näidustused:Naha niisutamine ja taaselustamineNaha elastsuse parandamineNaha pinguldamineSyringe 1 x 1,0 ml..