You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

a-care

Stylage

Prantsuse firma Vivacy Laboratories poolt toodetud Stylage® on esimene hüaluroonhappel põhinev täitesüst koos lokaalse anesteetikumi, lidokaiiniga ja antioksüdandi mannitooliga. Antud koostisosade kombinatsioon toimib taastavalt ning kaitseb nahka vananemist kiirendavate vabade radikaalide kahjustuste eest ja annavad preparaadile püsivuse.

Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamisest (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L, XL); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips) ning põsesarnade ja lõua modelleerimiseks (Stylage XXL). Naha elastsuse suurendamise eesmärgil töötati välja Stylage Hydro, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse.

STYLAGE HYDRO 1.0ml
Laos
Stylage® Hydro on spetsiaalselt loodud preparaat optimaalse nahahüdratsiooni taseme taastamiseks ja selle elastsuse parandamiseks.Stylage® Hydro on näo, kaela ja dekoltee piirkonna taaselustamiseks ja käte noorendamiseks. Stylage® Hydro süstitakse pindmisse nahakihti või süvadermisesse. Pakendi sisu: 1 x 1ml süstal 2 x 30G nõel 14 mg/ml Sodium Hyaluronate Mannitol - antioks..
STYLAGE L (Lidocaine) 2x1.0ml
Laos
Stylage® L Lidocaine preparaat on sügavate kortsude täitmiseks, mida süstitakse süvadermisesse. Stylage® L Lidocaine kasutatakse sügavate nasolabiaalide täitmiseks, näo kuju kontuurimiseks, põskedele ja lõuale volüümi lisamiseks. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamaks. Pakendi sisu: 2 x 1ml süstalt 4 x 27G 1/2" nõelad 24 mg/g Cross-linked HH 0,3% lid..
STYLAGE M (Lidocaine) 2x1.0ml
Laos
Stylage® M Lidocaine preparaat on keskmiste ja sügavate kortsude täitmiseks. Stylage® M Lidocaine on mõõdukate nasolabiaal -ja suuümbruse kortsude ja kurdude silumiseks. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamaks. Pakendi sisu: 2 x 1ml süstal 2 x 30G 1/2" nõelad 20 mg/g Cross-linked HH 0,3% lidokaiin  Stylage® M Lidocaine näidustused: Keskmiste ja s..
STYLAGE SPECIAL LIPS (Lidocaine) 1.0ml
Laos
Stylage® Special Lips Lidocaine on spetsiaalne toode huulte suurendamiseks ja huule kontuuri korrigeerimiseks. Stylage® Special Lips Lidocaine'i abil saab korrigeerida ebasümeetriat ülemisel või alumisel huulel samas vähendades perioraaljoont või suitsetaja jooni ning taastades huulte hüdratatsiooni. Sisaldab lidokaiini, mis teeb protseduuri patsiendile mugavamaks. Pakendi sisu: •  ..