You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Juvéderm

Juvederm

Juvéderm´i tootevalik koosneb mitte-kirurgilistest, FDA poolt heakskiidetud täiteainetest, mida kasutatakse keskmiste kuni sügavate kortsude täitmiseks - värske ja noorusliku välimuse taastamiseks.
Juvéderm´ tooted on välja töötatud hylacrossi tehnoloogia abil. Täitesüstide tulemus püsib 9-12 kuud.

Meie poolt pakutavaid täitesüste võivad osta üksnes tervishoiutöötajad või ettevõtted, kes omavad tervishoiuteenuste osutamise tegevusluba.

JUVEDERM ULTRA 3 Llidocaine 2x1ml
Laos
JUVEDERM ULTRA 3. 2x1.0ml (lidocaine) spetsiaalselt loodud eesmärgil korrigeerida keskmise sügavusega kortse ja volte näo piirkonnal, nt glabellar ehk kulmudevaheliste pikikortsude täitmiseks. Toodet saab kasutada naerukurdude või marionett joontele suu alanurkades. Juvederm Ultra Lidocaine on alternatiiviks, mis teeb hoolduse kliendile mugavamaks. Näidustused: Mõõduka sügavusega kortsud n..
JUVEDERM ULTRA 4 Lidocaine 2x1ml
Laos
JUVEDERM ULTRA 4 Lidocaine 2x1ml on tugeva tõstevõimega preparaat, millega saab vormida näokontuure põskedel ja kulmu piirkonnal, kui on vajadus rõhutada antud piirkonda. Näidustused: Sügavad kortsud ja voldid, vähene või mõõdukas näo piirjoonte kujundamine. Süstimise piirkond: Dermise sügavkihti2 x 1ml24 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin2 x 27G nõel..