You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
 • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Mesoteraapia


Mesoteraapia on naha rikastamine aktiivainetega (hüaluroonhape, vitamiinid, mineraalid, ensüümid), et noorendada ja värskendada nahka, parandada jumet, ennetada juuste väljalangemist ning võidelda tselluliidi vastu. Mesoteraapiat saab teostada erineval viisil – pindmine mesoteraapia ja sügav mesoteraapia. 

Naha noorendamine
Nõelavaba mesoteraapia on efektiivne nahka noorendav meetod, mis toniseerib ja pinguldab lõtvunud nahka nii näol, kaelal kui dekoltee piirkonnas. Erinevate aktiivainete kombinatsioon niisutab nahka, soodustab kollageeni- ja elastiinisünteesi, pärsib melaniinitootmist ja korrastab mikroringet.

Kaalulangetamine
Klientidele, kes otsivad võimalust kaalu alandamiseks, on mesoteraapia pöördeline ja väga tulemuslik meetod, mis muudab bioloogilisi rasvumismehhanisme, blokeerides rasvakogumist stimuleerivad signaalid ja käivitades juba ladestunud rasva vabastamist rakkudes. Nõelte-vaba mesoteraapia võimaldab koondada tähelepanu kõige probleemsematele piirkondadele nn., puusade piirkonda, reied, vöökoht jt.

Tselluliidi vähendamine
Tselluliit valmistab probleemi enamikule naistest. Tselluliidi põhjusteks on halb vereringe, rasvarakkude paisumine, sidekudede nõrkus, lümfi peetumine kudedes ja hormonaalsed häired. Nõelte-vaba mesoteraapia saab aidata probleemi lahendamisele kaasa, parandades vereringet, tugevdades sidekudesid ja lahustades liigset rasva.

Täpsusta valikut

 CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml
Laos
Hair Energy aktiivampull on spetsiaalselt loodud juuste ja peanaha elujõulisuse säilitamiseks, juuste kvaliteedi parandamiseks ja väljalangemise pidurdamiseks. Toime: Aktiveerib karvanääpsu talitlust Pidurdada juuste väljalangemist Professionaalseks kasutamiseks.          ..
Alidya® 5x340mg vial
Laos
Alidya on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et hooldada tselluliidiga seotud probleeme ning korrigeerida naha struktuuri. Kasutage Alidya´t tselluliidi hooldamiseks ja ennetamiseks. Toodet süstitakse otse hooldatavasse piirkonda kus seda esineb nt, reitesse ja tuharatesse.Alidya eelised:         parandab naha struktuuri        &nbs..
AQUASHINE 2x2ml
Laos
AQUASHINE on kortse silendav ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised-Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades naharakkude uuenemist.-Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.-Puhas hüaluroonhape niisuta..
AQUASHINE BR 2x2ml
Laos
AQUASHINE on pigmendivastane ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised- Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades uute naharakkude teket.- Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.- Puhas hüaluroonhape nii..
AQUASHINE PTX 2x2ml
Laos
AQUASHINE on kortse silendav ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised-Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades naharakkude uuenemist.-Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.-Puhas hüaluroonhape niisuta..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml        B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml
Laos
Kaheosaline (silinder+kolb) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Kaheosaline ilma nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Injekt® Solo Luer 2 ml.Materjal: polüpropüleen/polüetüleen. Roheline kolb jälgimise hõlbustamiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele.Minimaalne jääkmaht.Vastab standardil..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml        B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml
Laos
Kaheosaline (silinder+kolb) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Kaheosaline ilma nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.Injekt® Solo Luer 5 ml.Materjal: polüpropüleen/polüetüleen. Roheline kolb jälgimise hõlbustamiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele.Minimaalne jääkmaht.Vastab standardil..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml        B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml
Laos
Omnifix® Solo Kolmeosaline (silinder+kolb+tihend) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.  KirjeldusKolmeosaline nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks. Omnifix® Solo Luer-lock 10 mlMaterjal: polüpropüleen/polüisopreen.Kolvitihend aeglaseks sujuvaks aspireerimiseks ja süstimiseks.Väga läbipaistev silinder. Kontrastne must gradueering. Pikendatud skaala.Graduee..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml        B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml
Laos
Omnifix® Solo  Kolmeosaline (silinder+kolb+tihend) nõelata süstal ühekordseks kasutamiseks.  Kirjeldus Omnifix® Solo Luer-lock 5 ml. Materjal: polüpropüleen/polüisopreen. Kolvitihend aeglaseks sujuvaks aspireerimiseks ja süstimiseks. Väga läbipaistev silinder.  Kontrastne must gradueering.  Pikendatud skaala. Gradueeringu intervall vastavalt süstla suurusele..
B.BRAUN. STERIC. Needle 18G*40mm         B.BRAUN. STERIC. Needle 18G*40mm
Laos
B.BRAUN. Sterican® hypodermic needles 18Gx1½" 1,20x40mm Süstlanõelad, ühekordseks kasutamiseks.Õhukese seinaga nõelad. Vastavad standarditele ISO 7864 ja DIN 13097.Valmistatud roostevabast kroomnikkelterasest.Sile silikoonkattega kaetud pind.Minimaalne punktsioonitrauma. Läbipaistev Luer-lock ühendusega plastkorpus.Värvikoodiga ISO 6009 standardile vastav korpus on polüpropüleenist.Müüg..