You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

a-care

Mesoteraapia

Naha noorendamine
Nõelte-vaba mesoteraapia on efektiivne nahka noorendav meetod, mis toniseerib ja pinguldab lõtvunud nahka nii näol, kaelal kui dekoltee piirkonnas. Erinevate aktiivainete kombinatsioon niisutab nahka, soodustab kollageeni- ja elastiinisünteesi, pärsib melaniinitootmist ja korrastab mikroringet.

Kaalulangetamine
Klientidele, kes otsivad võimalust kaalu alandamiseks, on mesoteraapia pöördeline ja väga tulemuslik meetod, mis muudab bioloogilisi rasvumismehhanisme, blokeerides rasvakogumist stimuleerivad signaalid ja käivitades juba ladestunud rasva vabastamist rakkudes. Nõelte-vaba mesoteraapia võimaldab koondada tähelepanu kõige probleemsematele piirkondadele nn., puusade piirkonda, reied, vöökoht jt.

Tselluliidi vähendamine
Tselluliit valmistab probleemi enamikule naistest. Tselluliidi põhjusteks on halb vereringe, rasvarakkude paisumine, sidekudede nõrkus, lümfi peetumine kudedes ja hormonaalsed häired. Nõelte-vaba mesoteraapia saab aidata probleemi lahendamisele kaasa, parandades vereringet, tugevdades sidekudesid ja lahustades liigset rasva.

Täpsusta valikut

 CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 8ml  CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 8ml
Laos
CLINICCARE´i uue generatsiooni viaalid sisaldavad efektiivseid toimeained. (Professionaalseks kasutamiseks) Innovatiivne, efektiivne, ohutu ja kasutusvalmis Hair Energy viaal sisaldab aktiivaineid, mis säilitavad ja taastavad peanaha elujõu, et aktiveerida karvanääpsu talitlust ning pidurdada juuste väljalangemist. Stimuleerib juuste kasvu, vähendades väljalange..
Alidya® 5x340mg vials
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Alidya on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et hooldada tselluliidiga seotud probleeme ning korrigeerida naha struktuuri. Kasutage Alidya´t tselluliidi hooldamiseks ja ennetamiseks. Toodet süstitakse otse hooldatavasse piirkonda kus seda esineb nt, reitesse ja tuharatesse.Pakend sisaldab:·         5 viaaliAlidya eelised:  &n..
Aqualyx® 8ml vial
Ei ole hetkel saadaval
Ei ole hetkel saadaval
Aqualyx 8 ml preparaat on mõeldud lokaalsete rasvaladestuste eemaldamiseks ja rasvade lõhustamiseks eri piirkondades nagu: lõug, kõht, selg, puusad, reied, põlved.Protseduuri käigus süstitakse toimeained otse rasva, kus need suudavad rasvarakke kiiremini ja tõhusamalt lahustada. Rasvarakud hävivad ning lagundatud rasvaosakesed väljuvad kehast. Aqualyx eelised:      &nb..
AQUASHINE 2ml
Laos
AQUASHINE on kortse silendav ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised-Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades naharakkude uuenemist.-Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.-Puhas hüaluroonhape ni..
AQUASHINE BR 2ml
Laos
AQUASHINE on pigmendivastane ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised- Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades uute naharakkude teket.- Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.- Puhas hüaluroonhap..
AQUASHINE BTX 2ml
Laos
AQUASHINE on kortse silendav ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised-Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades naharakkude uuenemist.-Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.-Puhas hüaluroonhape ni..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-2ml
Laos
Kirjeldus Saadaval suurused: 2ml. Valmistatud polüpropüleenist/polüetüleenist. Roheline kolb. Väga läbipaistev silinder. Suure kontrastiga must gradueering. Pidev märgistus. Ideaalne loetavus. Ohutu kolvitõkesti. Silikoonõlivaba. Lateksivaba. Vastab ISO 7886-1-le. Müügipakend: 100 süstlaga karp. Värvikoodiga jaotuskarp süstla suuruse hõlpsaks tuvastamiseks. ..
B.BRAUN. INJECT. Syringe 2-part-5ml
Laos
Kirjeldus Saadaval suurused: 5ml. Valmistatud polüpropüleenist/polüetüleenist. Roheline kolb. Väga läbipaistev silinder. Suure kontrastiga must gradueering. Pidev märgistus. Ideaalne loetavus. Ohutu kolvitõkesti. Silikoonõlivaba. Lateksivaba. Vastab ISO 7886-1-le. Müügipakend: 100 süstlaga karp. Värvikoodiga jaotuskarp süstla suuruse hõlpsaks tuvastamiseks. ..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-10ml
Laos
Omnifix® Solo 3-osaline ühekordseks kasutamiseks mõeldud süstal Kirjeldus Saadaval suurus: 10ml. Valmistatud polüpropüleenist. Väga läbipaistev silinder. Suure kontrastiga must gradueering. Pidev märgistus. Ideaalne loetavus. Ohutu kolvitõkesti. Kahekordse tihendusrõngaga kolvipea aeglaseks aspiratsiooniks ja süstimiseks Naturaalne, lateksivaba, valmistatud sünteetilise..
B.BRAUN. OMNIF. Syringe 3-part-5ml
Laos
Omnifix® Solo 3-osaline ühekordseks kasutamiseks mõeldud süstal Kirjeldus Saadaval suurus: 5ml. Valmistatud polüpropüleenist. Väga läbipaistev silinder. Suure kontrastiga must gradueering. Pidev märgistus. Ideaalne loetavus. Ohutu kolvitõkesti. Kahekordse tihendusrõngaga kolvipea aeglaseks aspiratsiooniks ja süstimiseks Naturaalne, lateksivaba, valmistatud sünteetilises..