You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

a-care

CHEMI-PHARM. CHEMISEPT HAND DES 500ml
Laos
CHEMISEPT HAND DESCHEMISEPT HAND DES on alkoholi baasil käte antiseptikum kutsealaseks kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.CHEMISEPT HAND DES on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, ..
CLINICCARE. 2in1 MASSAGE CREAM 800ml
Laos
(Professionaalseks kasutamiseks)CLINICCARE´i 2in1 sobib ideaalselt näole ja kehale kõikide massaažitehnikate puhul. Selle siidjas tekstuur lihtsustab massaaži teostamist, hoolduse ajal ei ole vaja kreemi juurde võtta. Hoolikalt kokku sobitatud toimeained aeglustavad naha vananemisilminguid ja säilitavad selle elujõulisuse. Sisaldab rikkalikult unikaalseid vajalikke ..
VIRODERM. HAND CREAM 100ml
Laos
HUDOSIL® HAND KRÄM on hooldav ja kaitsev kätekreem, mis on välja töötatud selleks, et kaitsta käenahka ja taastada naha loomulikku niiskust.HUDOSIL® HAND KRÄM parandab väiksemaid haavasid ja lõhesid kätel. Kreem jätab nahale nähtamatu kihi, mis kaitseb nahka mustuse ja vee eest. Kreem on koostiselt kerge ja kiiresti imenduv.Toode on dermatoloogiliselt te..