You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

 CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml  CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml
Laos
Hair Energy aktiivampull on spetsiaalselt loodud juuste ja peanaha elujõulisuse säilitamiseks, juuste kvaliteedi parandamiseks ja väljalangemise pidurdamiseks. Toime: Aktiveerib karvanääpsu talitlust Pidurdada juuste väljalangemist Professionaalseks kasutamiseks.          ..
CLINICCARE. ENERGIZING HAIR CONDITIONER 250ml
Laos
Energizing Hair Conditioner sisaldab aktiivaineid, mis ennetavad juuste väljalangemist. Palsam hooldab ja toetab juuste kasvu ning parandab peanaha tervislikku seisundit. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada palsamit koos sama tootesarja šampooniga. Pärast šampooniga pesemist, kanda palsamit rätikukuivadesse juustesse.Tooted sobivad õhukestele juustele ja tundlikule peanahale. Omaduse..
CLINICCARE. ENERGIZING HAIR SHAMPOO 250ml
Laos
Energizing Hair Shampoo sisaldab toimeainete kombinatsiooni, mis säilitab juuste folliikulite elujõulisuse ja tagab juuste kiire kasvu. Ennetab juuste väljalangemist. Lisaks juuksekasvu stimuleerivale niisutavale toimele, puhastab šampoon õrnalt juukseid ja peanahka. Pesujärgselt on juuksed pehmed ning meeldiva värske lõhnaga.Parima tulemuse saavutamiseks kasutada šampooni koos sama too..