You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

 CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml  CLINICCARE. HAIR ENERGY Vial 10x8ml
Laos
CLINICCARE´i uue generatsiooni viaalid sisaldavad efektiivseid toimeained. (Professionaalseks kasutamiseks) Innovatiivne, efektiivne, ohutu ja kasutusvalmis Hair Energy viaal sisaldab aktiivaineid, mis säilitavad ja taastavad peanaha elujõu, et aktiveerida karvanääpsu talitlust ning pidurdada juuste väljalangemist. Stimuleerib juuste kasvu, vähendades väljalange..
CLINICCARE. ENERGIZING HAIR CONDITIONER 250ml
Laos
Energizing Hair Conditioner toetab juuste kasvu ja parandab peanaha tervislikku seisundit. Energizing Hair Conditioner on süvaniisutava toimega, andes juustele elastsust, kohevust ja loomuliku sära. Energizing Hair Conditioner hooldab õrnalt juukseid ja peanahka. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada palsamit koos sama tootesarja šampooniga. Sobib kõikidele juustetüüpidele. Pärast šampo..
CLINICCARE. ENERGIZING HAIR SHAMPOO 250ml
Laos
Energizing Hair Shampoo sisaldab toimeainete kombinatsiooni, mis säilitab juuste folliikulite elujõulisuse ja tagab juuste kiire kasvu. Energizing Hair Shampoo  on spetsiaalne toode, et elustada peanahka ja mõjutada juuste folliikulite elujõulisust ning peatada nende väljalangemist. Lisaks juuksekasvu stimuleerivale niisutavale toimele, puhastab shampoon õrnalt  juukseid ja peanah..