You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

CLINICCARE. AHA+EGF SKIN BOOSTER 30ml
Laos
Antud keemiline koorimine on soovitatav naha noorendamiseks, ebapuhtale nahale või akne ennetamiseks ning fotovananenud nahale. AHA+EGF Skin Booster on segu 5 AHA + kõrge kontsentratsiooniga tugevatest antioksüdantidest ja EGF väga kõrgest kontsentratsioonist, mis soodustab naha kiiret paranemist. See on lõunaaja mesoteraapia – stimulatsioon süstimiseta. Antud toodet saab kombineerida t..
CLINICCARE. GLOW Peel 30ml CLINICCARE. GLOW Peel 30ml
Laos
CLINICCARE Glow Peel Kerge pindmine koorija, mis pärsib melaniini sünteesi ja kiirendab naharakkude jagunemist, ühtlustab ning värskendab nahajumet Näidustused: fotokahjustatud nahka hüperpigmentatsioon peened jooned ja kortsud laienenud poorid, elutu ning tuhm nahavärv vananev nahk..
CLINICCARE. PURE Peel 30ml CLINICCARE. PURE Peel 30ml
Laos
CLINICCARE Pure Peel Salitsüülhappel põhinev kerge pindmine keemiline koorija, mis eemaldab sarvestunud nahakihi. Reguleerib naha rasu, ennetab bakterite levikut ja komedoonide teket. Rahustab põletikke, vähendab punetusi ja on tõhusa antibakteriaalse toimega. Takistab põletike levimist ja soodustab naha taastumist.    Näidustused: Põletikuline nahk Komedooni..
CLINICCARE. REFRESH Peel 30ml CLINICCARE. REFRESH Peel 30ml
Laos
CLINICCARE Refresh Peel on kerge pindmine koorija, mille koostises glükool- ja Koijc-hape. Kerge pindmine koorimine. Tugevdab naha vastupanuvõimet ning stimuleerib kollageeni sünteesi. Vähendab naha pinnakuivust ja parandab naha elastsust ning jume.Silub peened jooned ning kortsud Näidustused: Fotokahjustatud nahk Kare ning kuiv nahkVananev nahk, peened jooned ja kortsud..
CLINICCARE. PEEL BLENDER-2, 30ml            CLINICCARE. PEEL BLENDER-2, 30ml
Laos
CLINICCARE PEEL Blender (pH 5.5) PEEL Blender on uus leiutis keemilise koorisime valdkonnas. Spetsiaalne toode, mida segatakse kokku GLOW-, PURE- või REFRESH happega, et reguleerida pH ja happe tugevust.      ..