You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml
Laos
E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml sobib keskmise kuni sügavate kortsude täitmiseks nt, nasolabiaalvoldide ja perioraalsete kortsude  korrigeerimiseks. Sobib volüümi lisamiseks põskedele, lõuale ja huultele. E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml preparaat on biolagunev, sisaldab mitteloomse päritoluga, selge ristsidemetega  hüaluroonhapet.Pakend sisaldab:• 1 x 1,1 m..
JUVEDERM ULTRA 3 Llidocaine 2x1ml
Laos
JUVEDERM ULTRA 3. 2x1.0ml (lidocaine) spetsiaalselt loodud eesmärgil korrigeerida keskmise sügavusega kortse ja volte näo piirkonnal, nt glabellar ehk kulmudevaheliste pikikortsude täitmiseks. Toodet saab kasutada naerukurdude või marionett joontele suu alanurkades. Juvederm Ultra Lidocaine on alternatiiviks, mis teeb hoolduse kliendile mugavamaks. Näidustused: Mõõduka sügavusega kortsud n..
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1ml (Lidocaine)
Laos
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL 1.0ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Küpsele, õhukesele ja fotokahjustunud nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml20 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
REVOFIL PLUS 2x1ml
Laos
REVOFIL PLUS on uue põlvkonna täitesüst, mis kestab kauem kui teised olemasolevad hüaluroonhappe täiteainedTänu biomimeetilitete peptiidide arendamisele tagab preparaat teile täiusliku ja püsivama tulemuse.CG-Boostrin takistab hüaluroonhappe lagunemist, mis tagab kauakestva tulemuse.CG-Glamerin toodab endogeenset hüaluroonhapet, elastiini, kollageeni jt ekstratsellulaarse maatriksi komponent..
REVOFIL ULTRA 2x1ml
Laos
REVOFIL ULTRA on uue põlvkonna täitesüst, mis kestab kauem kui teised olemasolevad hüaluroonhappe täiteainedTänu biomimeetilitete peptiidide arendamisele tagab preparaat teile täiusliku ja püsivama tulemuse.CG-Boostrin takistab hüaluroonhappe lagunemist, mis tagab kauakestva tulemuse.CG-Glamerin toodab endogeenset hüaluroonhapet, elastiini, kollageeni jt ekstratsellulaarse maatriksi komponent..
SAYPHA FILLER 1ml
Laos
SAYPHA® FILLER on on steriilne, biolagunev, viskoelastne, täiesti selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline, homogeenitud ja monofaasiline geel. SAYPHA® FILLER on näidustatud mõõdukate kuni sügavate, sealjuures ka suuümbruse kortsude korrigeerimiseks, samuti huule kontuuri ja volüümi lisamiseks . Preparaati saab kasutada näo kõigis piirkondades, välja arvatud silmade ümbruses. SAYPHA® FILLER-it s..
SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml
Laos
SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml on on steriilne, biolagunev, viskoelastne, täiesti selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline, homogeenitud ja monofaasiline geel.SAYPHA FILLER Lidocaine 1ml on näidustatud mõõdukate kuni sügavate, sealjuures ka suuümbruse kortsude korrigeerimiseks, samuti huule kontuuri ja volüümi lisamiseks . Preparaati saab kasutada näo kõigis piirkondades, välja arvatud sil..