You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

a-care

RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL LIGHT 1.0ml (lidocaine)
Laos
RESTYLANE "SKINBOOSTER" VITAL LIGHT 1.0ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Noorele, õhukesele ja delikaatsele nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml12 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
SAYPHA RICH 1.0ml
Laos
SAYPHA® RICH on steriilne, viskoelastne, selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline ja biolagunev geel. Geel ei ole ristseotud, kuid stabiliseeritud glütserooliga, mis annab nahale pikaajalise hüdradatsiooni. SAYPHA® RICH sisaldab kõrge kontsentratsiooniga hüaluroonhapet ja on väga suure molekulmassiga (3 miljonit daltonit), mis tagavad noorendavate tulemuste kestvuse. Hüaluroonhappe ja ..
STYLAGE HYDRO 1.0ml
Laos
Stylage® Hydro on spetsiaalselt loodud preparaat optimaalse nahahüdratsiooni taseme taastamiseks ja selle elastsuse parandamiseks.Stylage® Hydro on näo, kaela ja dekoltee piirkonna taaselustamiseks ja käte noorendamiseks. Stylage® Hydro süstitakse pindmisse nahakihti või süvadermisesse. Pakendi sisu: 1 x 1ml süstal 2 x 30G nõel 14 mg/ml Sodium Hyaluronate Mannitol - antioks..