You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

AQUASHINE 2x2ml
Laos
AQUASHINE on kortse silendav ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised-Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades naharakkude uuenemist.-Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.-Puhas hüaluroonhape niisuta..
AQUASHINE BR 2x2ml
Laos
AQUASHINE on pigmendivastane ja nahka noorendav mesoteraapia toode, mis koosneb bioaktiivsetest koostiosadest s.h hüaluroonhappest, multivitamiinidest ja amonihapetest.Aktiivainete eelised- Vähendab kortse ning parandab naha elastsust, kiirendades uute naharakkude teket.- Taaselustab väsinud ja tuhmi naha, maksimeerides raku proliferatsiooni ning vähendades naha probleemi.- Puhas hüaluroonhape nii..
EJAL 40 Bio-Revitalizing Soft Filler 2ml
Laos
Ejal 40 Bio-Revitalizing GelSüstal 1 x 2,0 ml Ejal 40 on biostimuleeriva ja biomodelleeriva toimega preparaat, mis sisaldab 40mg hüaluroonhapet molekulmassiga 1200-1800 kDalton. Ejal 40 parandab naha kvaliteeti ja tihedust, stimuleerides fibroblaste, samuti kollageeni- ja elastiinikiudude teket. Ejal 40 hool..
PROFHILO H+L 2ml
Laos
PROFHILO H+L on stabiliseeritud hüaluroonhappe (HA) baasil toode, mille eesmärk ei ole ainult täita joonekesi ja kortse vaid ka lõtvunud ja korrigeerimist vajavaid näopiirkondi. PROFHILO H + L sobib lõtvunud põsesarnade ja näo keskosa tõstmiseks.PROFHILO H + L taastab naha elastsust. Profhilo® H + L parandab kudede kvaliteeti märkimisväärselt ning on suurepärane täite..
RESTYLANE "SKINBOOSTERS" VITAL LIGHT 1ml (Lidocaine)
Ei ole hetkel saadaval
RESTYLANE "SKINBOOSTER" VITAL LIGHT 1ml preparaat on mitmekülgne toode, mida saab suurepäraselt kasutada erinevatel piirkondadel nt nägu, käed, kael ja dekoltee. Näidustused: Naha hüdratsioon ja rejuvenatsioon Noorele, õhukesele ja delikaatsele nahale Süstimise piirkond: Kesk dermis 1 x 1ml12 mg/ml HH + 3 mg/ml lidokaiin3 x 29G nõel..
SAYPHA RICH 1ml
Laos
SAYPHA® RICH on steriilne, viskoelastne, selge, värvitu, läbipaistev, isotooniline ja biolagunev geel. Geel ei ole ristseotud, kuid stabiliseeritud glütserooliga, mis annab nahale pikaajalise hüdradatsiooni. SAYPHA® RICH sisaldab kõrge kontsentratsiooniga hüaluroonhapet ja on väga suure molekulmassiga (3 miljonit daltonit), mis tagavad noorendavate tulemuste kestvuse. Hüaluroonhappe ja glütserool..
NEAUVIA HYDRO DELUXE 2x2.5 ml
Laos
Neauvia Hydro Deluxe 2.5 ml on süstitav mesoteraapia täiteaine. Neauvia Hydro Deluxe sisaldab ristsidemetega hüaluroonhapet ja CaHA kombinatsiooni, mis tagab naha sügava niisutuse ning soodustab kollageeni homöostaasi. Neauvia Hydro Deluxe't kasutakse pindmiste kortsude hooldamiseks ja armide välimuse parandamiseks. Täiteaine toimib mesoteraapiana, mis parandab üldist naha kvaliteeti.Kõik Neauvia ..
STYLAGE BI-SOFT HYDRO 1ml STYLAGE BI-SOFT HYDRO 1ml
Laos
Stylage® Bi-Soft Hydro on spetsiaalselt loodud optimaalse nahahüdratsiooni taseme taastamiseks ja selle elastsuse parandamiseks.Stylage® Bi-Soft Hydro on näo, kaela ja dekoltee piirkonna taaselustamiseks ja käte noorendamiseks. Stylage® Bi-Soft Hydro näidustused:Naha niisutamine ja taaselustamineNaha elastsuse parandamineNaha pinguldamineSyringe 1 x 1,0 ml..