Laos
Naha kuivuse ning erinevate kahjustuste põhjuseks on madal keramiidi tase.2 in 1 "Ceramide" suurendab naha võimet säilitada niiskussisaldust.(Professionaalseks kasutamiseks)2 in 1
"Ceramide" geel sobib hooldusjärgse tootena kaitsekreemi alla või hooldust lõpetava niisutava maskina. Uuringud
näitavad, et kahjustatud ja kuiva naha peamine põhjus on madal keramiidide
sisaldus. 2 in 1 ..
Laos
Stimuleerib kollageeni sünteesi(Professionaalseks kasutamiseks)
C-vitamiin
on antioksüdatiivse toimega, kaitstes nahka fotovananemise eest ning ühtlustades
nahastruktuuri ja jumet. C-vitamiin stimuleerib kollageeni sünteesi, mille
tulemusena nahk pinguldub märgatavalt.
Soovitame kasutada:nõelavaba mesoteraapia (elektroporatsioon, elektroforees, ultraheli), raadiosagedus või ultrah..
Laos
(Professionaalseks
kasutamiseks)CLINICCARE´i 2in1 sobib ideaalselt näole ja kehale kõikide massaažitehnikate puhul.
Selle siidjas tekstuur lihtsustab massaaži teostamist, hoolduse ajal ei ole
vaja kreemi juurde võtta. Hoolikalt kokku sobitatud toimeained
aeglustavad naha vananemisilminguid ja säilitavad selle elujõulisuse. Sisaldab rikkalikult unikaalseid vajalikke ..
Laos
CLINICCARE. HYAL+ Moisturizing Cream 300ml vähendab naha kuivust ning aitab siluda peeneid jooni. Intensiivselt niisutava kreemi koostises olevad antioksüdandid kiirendavad naha taastusprotsesse ning ennetavad naha vananemist. Tootes sisalduv väikesemolekuline hüaluroonhape ja betaiin tõstavad efektiivselt naha niiskustaset.
Professionaalseks kasutamiseks
Toime
Niisutab kudesid ja ..
Laos
Ennetab vananemisilminguid
Vananemisvastane päevakreem, mis annab nahale
sära ja pinguldatuse. Kreem sisaldab retinooli, mis elavdab uute naharakkude
moodustamist ja parandab elastiini- ja kollageenkiudude võrgustikku. Kreemi
koostises olevad antioksüdandid ennetavad peenete joonte ja kortsude teket ning
pidurdavad naha lõtvumist.
..
Laos
Balancing Day Cream vähendab üleliigset rasueritust ja tasakaalustab rasunäärmete tööd, parandades seega oluliselt naha tasakaalu. Tulemuseks vähem vistrikke ja komedoone. Kreemil on rahustav toime aknenahale.
Sobib kasutamiseks kombineeritud nahale.
INCI:Aqua, Ethylhexyl palmitate, Cetearyl octanoate, Limnathes alba, Propylene Glycerol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl alcohol, Polysorbate..