You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

REVOFIL

Stay Longer, Stay Active and Stay Spectacular

  • Revolutional Dermal Filler
  • Non-animal, Cross-linked cohesive Hyaluronic Acid
  • Long-lasting Peptide complex Filler
  • Clinically Proven Safety

REVOFIL on uue põlvkonna täitesüst, mis kestab kauem tänu uue generatsiooni biomimeetilistele peptiididele, mis pidurdab hüaluroonhappe lagunemist.

REVOFIL on valmistatud kõrge kvaliteediga koostisainetest, kasutades uuenduslikku tehnoloogiat. Tänu biomimeetilitete peptiidide arendamisele tagab preparaat teile täiusliku ja püsiva tulemuse.

  • CG-Boostrin takistab hüaluroonhappe lagunemist, mis tagab kauakestva tulemuse.
  • CG-Glamerin toodab endogeenset hüaluroonhapet, elastiini, kollageeni jt ekstratsellulaarse maatriksi komponente, mis lisab loomulikku värskust teie nahale.

Meie poolt pakutavaid täitesüste võivad osta üksnes tervishoiutöötajad või ettevõtted, kes omavad tervishoiuteenuste osutamise tegevusluba.

REVOFIL PLUS 2x1ml
Laos
REVOFIL PLUS on uue põlvkonna täitesüst, mis kestab kauem kui teised olemasolevad hüaluroonhappe täiteainedTänu biomimeetilitete peptiidide arendamisele tagab preparaat teile täiusliku ja püsivama tulemuse.CG-Boostrin takistab hüaluroonhappe lagunemist, mis tagab kauakestva tulemuse.CG-Glamerin toodab endogeenset hüaluroonhapet, elastiini, kollageeni jt ekstratsellulaarse maatriksi komponent..
REVOFIL ULTRA 2x1ml
Laos
REVOFIL ULTRA on uue põlvkonna täitesüst, mis kestab kauem kui teised olemasolevad hüaluroonhappe täiteainedTänu biomimeetilitete peptiidide arendamisele tagab preparaat teile täiusliku ja püsivama tulemuse.CG-Boostrin takistab hüaluroonhappe lagunemist, mis tagab kauakestva tulemuse.CG-Glamerin toodab endogeenset hüaluroonhapet, elastiini, kollageeni jt ekstratsellulaarse maatriksi komponent..