You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

Dermaheal


Caregeni poolt toodetud Dermaheal`i kaubamärk pakub kvaliteetseid mesoteraapia preparaate. Dermaheal preparaadid sisaldavad kasvufaktoreid ja biomimeetilisi peptiidide, mis on arendatud unikaalse tehnoloogia abil. Kasvufaktorid seonduvad rakupinnal nende enda retseptoritega, mille tulemusena toimub rakkude proliferatsiooni ja diferentseerumise aktiveerimine. Caregeni poolt arendatud peptiidid on sarnased nahas esinevate kasvufaktorite sünteetilised agonistid, mis suudavad jäljendada ja toimida rakkude vaheliste signaalimolekulidena.

Dermaheal mesoteraapia preparaadid pakuvad lahendusi ning annavad häid tulemusi neile, kellel on probleemiks vananev nahk, hüperpigmentatsioon, juuste väljalangemine või põletikuline nahk. Dermaheal´i preparaate saab kasutada eraldi või kombineerituna koos.

Dermaheal. HL 5ml
Laos
Dermaheal HL mesoteraapia preparaadil on juuste väljalangemise vastane toime, mis pidurdab juuste väljalangemist ning alopeetsiat nii meestel kui naistel. Ergutab juuste kasvu, stimuleerides juukse folliikuleid ja peanaha vereringet. Leevendab peanaha probleeme ja taastab juuste kasvu. Niisutab ja hooldab juukseid ning toidab peanahka...
Dermaheal. HSR 5ml
Laos
Dermaheal HSR toimib nahka taastavalt ja elustavalt. Dermaheal® HSR on nahka noorendav, kortsudevastase ja niisutava toimega preparaat, mis on loodud naha hooldamiseks, et pidurdada selle vananemist. Preparaat sisaldab 1% (10mg / g) hüaluroonhappe kontsentratsiooni, mis parandab naha niiskustaset. Lisaks erinevaid kasvufaktoreid, mis ergutavad kollageeni taasteket nahale loomulikul teel ning..
Dermaheal. LL 5ml
Laos
Dermaheal LL – looduslikel toimeainetel põhinev lipolüütiline preparaat, mis aktiviseerib rasvarakkude ainevahetust (ka rasvarakkude lagundamine) loomulikul moel ensüümide kaasabiga. Dermaheal LL preparaati kasutatakse lokaalselt keha piirkonades, kus on raske vabaneda liigsest rasvkoest nt, põlved, reied, puusad, kõht ja topeltlõug...
Dermaheal. SR 5ml
Laos
Dermaheal SR preparaadil on kortsude- ja naha vananemisvastane toime. Sisaldab unikaalseid toimeaineid nt, peptiide ja epidermaalseid kasvufaktoreid. Lisaks mineraale, koeensüüme, vitamiine, aminohappeid, mis tugevad oluliselt naha struktuuri, taastades selle elastsuse ning noorusliku ühtlase ja kirkama v..