You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+372 6 779 779 / +372 55 342 53
Eesti Eesti
  • Teie ostukorv on tühi!

A-CARE.EE

E.P.T.Q.

E.p.t.q. sarja esindab 3 täiteainet, mis täidavad kaasaegsete täiteainete üldnõudeid ja tagavad soovitud tulemused.

E.p.t.q. on kvaliteetne toode, mille tootmisprotsess on vastavuses "9 Essentials" viidates, et tegemist on tootega, mis vastab hüaluroonhapete standardite 9 kriteeriumile. Seega E.p.t.q. vastab Euroopa ohutusstandarditele CE 2292 ja KFDA. E.p.t.q. täiteained sisaldavad ristsidemetega hüaluroonhapet, see on keemiline protsess, mis seob hüaluroonhappe molekule üksteisega, muutes degradatsiooni ehk loomuliku lagunemise aeglasemaks kui tavaline hüaluroonhape. Tulemuseks nooruslikum ja säravam nahk.

E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml
Laos
E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml sobib keskmise kuni sügavate kortsude täitmiseks nt, nasolabiaalvoldide ja perioraalsete kortsude  korrigeerimiseks. Sobib volüümi lisamiseks põskedele, lõuale ja huultele. E.P.T.Q. S 300 Lidocaine 1.1ml preparaat on biolagunev, sisaldab mitteloomse päritoluga, selge ristsidemetega  hüaluroonhapet.Pakend sisaldab:•..
E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml
Laos
E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml on E.P.T.Q. sarja kõige paksema konsistentsiga täiteainete. Preparaati kasutatakse eriti sügavate kortsude täitmiseks. Täiteaine sobib ideaalselt põsesarnade ja lõuajoone kontuuride kujundamiseks. E.P.T.Q. S 500 Lidocaine 1.1ml preparaat on biolagunev, mis sisaldab mitteloomse päritoluga, kõrge puhtusastmega, ristsid..